Stratamark gel 50 g

• Příjemně se roztírá
    • Silikonový gel
    • Není tak účinný jak slibují
    • Velice malé balení

Koupila jsem si gel na doporučení gynekologa i kamarádky, které v těhotenství její lékař tento produkt také doporučil, ale neměla ho osobně dlouhodobě vyzkoušený. Začala jsem mazat již v 5 měsíci těhotenství, takže s postupným růstem bříška mi jedna tuba nevydržela ani měsíc a to i při opravdu tenké vrstvě gelu, jak uvádí dodavatel. Celkem jsem investovala do 6ti tub tohoto balení, protože strie pro mě byly opravdovým strašákem a nechtěla jsem péči o tělo podcenit.
    I přes veškerou snahu mi bříško rozsáhle popraskalo.
    Cena výrobku se v rozmezí čtyř měsíců lišila cenou +- 500,- Kč, což považuji za opravdu výrazné cenové rozdíly. Produkt jsem na začátku mohla zakoupit za 1450 a na konci těhotenství byl k sehnání od 1900 a výš. Z mého pohledu nijak nepomohl ač jsem z něj na začátku měla dobrý pocit a velice produktu důvěřovala. Strie mam poměrně výrazné. Nevynechala jsem jediný den péče o kůži a mazala tělo až do porodu.

Když se zpětně poohlédnu kolik peněz jsem do totoho produktu investovala, nejraději bych z toho brečela.

Můžu se jen utěšovat, ze by to bez toho bylo možná horší - jestli to vůbec jde, neboť v mém případě nejde o pár zanedbatelných jizev.

• , zakoupeno v Lékárna Bella

• Skutečně funguje. Výsledky jsou viditelné za několik dnů.
    • Vysoká cena

Typ
gely
Určení
dámské

Stratamark gel se snadno aplikuje na jakékoliv místo na kůži, včetně obnažených a citlivých oblastí. Byl vyvinut pro snadné nanášení na velké plochy těla, a proto je ideální pro použití na hýždě, břicho, stehna, prsa a záda. Pokud je Stratamark gel užíván dle pokynů, vytváří po zaschnutí ochrannou silikonovou vrstvu, která propouští vzduch a je voděodolná, čímž strie hydratuje a chrání a umožňuje kůži normalizovat cyklus tvorby kolagenu. Stratamark gel je vhodný pro těhotné ženy, kojící maminky, děti i osoby s citlivou pokožkou.

Balení obsahuje 50 g.

Dávkování a způsob užití

Aplikujte 1x denně či po každém umytí. Nanášejte na čistou a suchou pokožku tenkou vrstvu gelu, rozetřete a nechte zaschnout. Jakmile Stratamark zaschne, můžete jej překrýt spodním prádlem, opalovacími přípravky anebo kosmetikou.

Doporučená délka léčby:

• Prevence vzniku strií v průběhu těhotenství: Stratamark gel se doporučuje užívat od začátku druhého trimestru těhotenství (13. týden) nebo od vzniku prvních strií. Léčba by měla pokračovat po dobu minimálně 60-90 dnů po porodu.
  • Prevence vzniku strií v období rychlého růstu: Stratamark gel by se měl používat po celé období rychlého růstu nebo do doby, kdy již není kůže pevně napnutá. Poté by měla léčba pokračovat po dobu dalších 60-90 dnů.
  • Léčba již existujících strií: Stratamark gel by se měl používat po dobu nejméně 60-90 dnů (24 hodin 7 dnů v týdnu). Doporučuje se pokračovat v léčbě do doby, kdy již nejsou patrné žádné známky dalšího zlepšení. Závažné a/nebo starší strie mohou vyžadovat delší léčbu.

Složení

Polydimetylsiloxany, Siloxany, Alkylmetylsilikony.

Upozornění

Pozorně čtěte příbalový leták.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 106 107 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

• Příjemně se roztírá
    • Silikonový gel
    • Není tak účinný jak slibují
    • Velice malé balení

I přes veškerou snahu mi bříško rozsáhle popraskalo.

• , zakoupeno v Lékárna Bella

• Skutečně funguje. Výsledky jsou viditelné za několik dnů.
    • Vysoká cena

Doporučuji jako prevenci i pro léčbu již vzniklých strií

• , zakoupeno v EUCLékárna.cz

• výborný,opravdu funguje

jedinečný a kvalitní

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Lékárna Bella

• Při prvním těhotenství mě bříško svědilo, tahalo..stratamark pokožku zacelí, drží a kůže mě nijak nesvědí ani nepne.
    • cena, je opravdu dost drahý

Sice dražší produkt, ale podle mě opravdu funguje, takže za ty peníze stojí. navíc stačí opravdu malinko, takže vydrží dlouho.

• , zakoupeno v Lékárna doktorka

Byl mi doporučen u mého gynekologa.Jeho kvalitu jsem schopna ohodnotit za 6 měsíců- po porodu.

• , zakoupeno v LEKARNASVJOSEFA.CZ

• Funguje zřejmě tak, jak je na něm opravdu uvedeno
    • Strašně, strašně drahá záležitost.. :o((

Nyní jsem v 9. měsíci s dvojčátky, břicho mám neuvěřitelně napnuté, ale moje kůže "zatím" drží a neobjevila se ani jedna strie i přes to, že jsem del začala používat až cca v 7. měsíci.
    Tento gel má zřejmě něco do sebe, samozřejmě to záleží i na pružnosti pokožky každé maminky, věku a pod.
    Protože vím, že strií se člověk prostě nikdy nezbaví, tak i přes to, že Stratamark gel je opravdu velmi, velmi drahá záležitost, objednávám ještě jeden kousek, abych pak nelitovala, že mi kůže praskne těsně před porodem a vše bude zbytečné.
    Jako doporučení jsem jej dostala od mé gynekoložky, která se právě vrátil a z mateřské, takže za mne doporučuji a mazat hlavně pravidelně !

• , zakoupeno v Benediktin

• Plni vse, co bylo slibeno, strie nevznikaji.
    • Jsem v devatem mesici a nemam na kuzi ani carku.
    • Opravdu kuzi zjemni, kuze je flexibilnejsi, jemnejsi.
    • Pouzivam jiz tri mesice, je to druhy gel.
    • Z puvodniho pasu 60 cm mam kolem briska 103 cm.
    • Urcite nevydrzi na dva az tri mesice, pokud poctive mazete cele brisko. Gel vydrzi tak na mesic a par dnu, a to opravdu natiram brisko jen tenounkou vrstvou. Ale funguje.

Doporucuji. U mne funguje i v 37 letech.
    Ale netusim, jak moc zasahla genetika.
    Pouzivam telove kremy cely zivot.