Silvita Bonella Forte krém pro prevenci strií 200 ml

• , zakoupeno v Apotek.cz

• Krasne voni.

• Velice prijemna vune
    • Dobre se vstrebava - oproti olejum a maslum

Snazim se pripravky na strie stridat, mam celkem 4 pripravky (jistim se vsim moznym, ac genetice se neda poroucet). Ale tento vyrobek je za dobrou cenu k mnozstvi a opravdu tu vuni miluju. Na denni pouziti je super, ze neni mastny. Vecer pouziji spis ty oleje a masla.

Účinnost
strie
Typ
krémy
Objem
200 ml
Určení
unisex

Bonella krém zvláčňuje a hydratuje pokožku a je tak vhodnou volbou k péči o namáhané partie v období těhotenství a po porodu, či při náhlých změnách hmotnosti. Pokud je pokožka nadměrně namáhána, může dojít ke vzniku drobných prasklinek, takzvaných strií, které někdy zanechávají na kůži i trvalé stopy. Pravidelným ošetřováním pokožky lze těmto potížím předejít nebo je alespoň zmírnit. Bonella krém obsahuje kyselinou hyaluronovou, elastin a mandlový a makadamiový olej pro hydrataci a zlepšení pružnosti pokožky. Vitamín E a panthenol dodají potřebnou výživu. Obohaceno o komplex rostlinných extraktů pro dobrou kondici pleti. Krém se dobře roztírá a zanechává na pokožce pocit jemnosti. Je vhodný pro všechny typy pleti. Hlavní vlastnosti: obsahuje kyselinu hyaluronovou pro dokonalou hydrataci pleti elastin zvláčňuje pokožku vitamin E a panthenol vyživují a regenerují Složení: Soubor rostlinných extraktů: Hedera helix – Břečťan popínavý, Centella Asiatica – Pupečník, Triticum vulgare – ...

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Dobre se vstrebava - oproti olejum a maslum

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• Funguje to
  • , zakoupeno v Pilulka.cz

nelepí, rychle se vstřebává, spokojenost s výrobkem

• Vyzdvihuji především její účinnost.

Bonellu jsem začala používat až po vyhledání spousty recenzí a na doporučení mé kamarádky. Předtím jsem vyzkoušela mnoho výrobků, např. dermacol, elastik Q, seba med a další. Žádný z uvedených výrobků mi tak nevyhovoval jako právě Bonella, buď se krém špatně rozstíral nebo měl moc silnou vůni, či se špatně vstřebával, neúčinkoval a vysušoval pokožku nebo byl příliš drahý.

Bonella má optimální, lehkou vůni, výborně se rozstírá a vstřebává, opravdu účinkuje, cena je příznivá. Funguje přesně tak, jak jsem očekávala, že by krém měl fungovat - nemám vůbec popraskanou kůži.

Doporučuji všem budoucím maminkám, které se o svou pokožku opravdu starají a chtějí předejít striím.

• Krém splnil mé očekávání, těhotenství jsem zvládla bez jediné strie. Velmi příjemná vůně a konzistence.
    • nicLenka

Pro nákup tohoto výrobku jsem se rozhodla na základě pozitivních recenzí a také proto, že jde o český výrobek.
    Je mi 41 let a mám 7 týdenní miminko. Bonellou forte jsem se natírala od 7tt, protože jsem hned od začátku měla problému s kůží, která mě velmi svědila, napínala se a dělaly se mi takové krvavé mikroprasklinky. Zabrala a Bonella, kterou jsem natírala 1x denně. Od té doby jsem měla pokožku na bříšku krásně vláčnou a pružnou a i přesto, že mám spoustu strií z puberty, v těhotenství nepřibyla ani jedna. Na bříšku není poznat, že si tam 9 měsíců hovělo miminko :-)
    Doporučuji!

• Příjemná vůně.
    • Český výrobek.
    • Výborně se roztírá.
    • Skvěle se vstřebává.

Značce Bonella jsem věrná od začátku svých problémů se striemi. Působí výborně jako prevence v těhotenství - nemám ani jednu strii, ale také zmírňuje již vytvořené strie. Jsem velice spokojená a nedám na tento krém dopustit. Navíc oproti jiným výrobkům je to MADE IN CZECH REPUBLIC s přríznivou cenou.

• Rychle se vstřebává
    • Jemná vůně
    • Dobrá cena
    • Český výrobek

Bonellu Forte jsem dostala od tchýně, když jsme oznámili, že čekáme mimi. Ze začátku jsem používala jiné krémy a oleje a Bonellu si nechala až na pozdější fázi. Jsem z ní doslova nadšená. Příjemně a lehce voní, velice dobře se roztírá a rychle vstřebává, takže je vhodná i na použití ráno nebo během dne. Genetické předpoklady ke striím nemám a i proto mám bříško zatím hladké, ale tento krém je moc příjemný a určitě také sehrává svou roli. Plánuji používat i po porodu.

• , zakoupeno v První-lékárna.cz

nemám výhrady, doporučuji.