Dermacol Enja Balsam masážní balzám proti striím a celulitidě 200 ml

Určení
dámské

• , zakoupeno v Dermacol

• během 2 těhotenství se mi neobjevila žádná nová strie

prostě vynikající produkt proti vzniku strií. Některé kamarádky se stěžovaly, že prý krém nepomáhá, ale pak se zjistilo, že jo - nepomáhá proti stávajícím striím. Ale proti nim nepomáhá prostě NIC.
    Krém to ani neslibuje. Ale u mě se žádná nová strie neobjevila, víc si nemůžu přát.

• dobře se roztírá
    • pěkně voní
    • po těhotenství na břiše žádné viditelné strie

S výrobkem jsem byla spokojená.

• , zakoupeno v Krasa.cz

• Produkt má poměrně velké 200 ml balení. Snadno se vstřebává při správném dávkovaní. Díky masážím účinkuje mírně na celulitidu a redukuje podkožní tuk.
    • Efekt na strie nepozoruji. Masáž min 5 min je dlouho doba. Nijak nepomáhá redukovat povislou pokožku.

Účinnost
celulitida i strie
Typ
balzámy
Objem
200 ml
Určení
dámské

Dodá pokožce pružnost a pevnost, zlepšuje krevní oběh a oživuje unavenou pokožku. ENJA masážní balzám proti striím a celulitidě, prevence vytváření strií z důvodu rychlého růstu v období puberty, v období těhotenství, při rychlém váhovém nárůstu. V těhotenství doporučujeme používat ENJA MASÁŽNÍ BALZÁM PROTI STRIÍM A CELULITIDĚ především na boky, hýždě, stehna, podbřišek, paže a prsa, a to od třetího měsíce těhotenství až do třetího měsíce po porodu. Obsahuje eukalyptovou silici, enzym pepsin, jojobový olej. V klinickém testu s 250 těhotnými ženami byla prokázána 95 % účinnost. Přípravek je dermatologicky testován a vhodný pro všechny pokožky.

• , zakoupeno v Dermacol

• během 2 těhotenství se mi neobjevila žádná nová strie

• dobře se roztírá
    • pěkně voní
    • po těhotenství na břiše žádné viditelné strie

S výrobkem jsem byla spokojená.

Chci se optat jak to funguje na strie??? Předem děkuji za odpověd

• , zakoupeno v Krasa.cz

• - Zhruba po čtyřech týdnech znatelně viditený účinek, s produktem pokračuji i nadále a celulitida už je téměř pryč- doporučuji kombinovat s cvičením.
    • - Prokrvuje, pokožka je jemnější.
    • - Zpevnnění svalů na rukou.

Doporučuji, lépe jsem vybrat nemohla!

• , zakoupeno v VMD

Pouzivam v tehotenstvi a dosud se zadna strije neobjevila, a kuze je vyditelne pruznejsi.

• , zakoupeno v Krasa.cz

• pomáhá, užívá-li se dle návodu
    • musíte opravdu vydržet pravidelně masírovat 2x denně 5 minut

celuitida se mi opravdu změnšila při pravidelné masáži 5 minut 2x denně a zároveň se mi zpevnilo i svalstvo na rukách :-)

• , zakoupeno v Krasa.cz

• mám celulitidu a dobrá cena

zatím ho zkouším

• Kvalitní masážní emulze
    • Příjemná vůně
    • Díky obsahu účinných látek podporuje prokrvení vlásečnic v pokožce
    • Kůži osvěžuje, vyhlazuje a zpevňuje
    • Obsahuje jojobový olej a silice eukalyptu
    • Je vhodný i pro těhotné ženy od 3. měsíce těhotenství
    • Vyšší cena je odpovídající kvalitě
    • Při aplikaci je nezbytná masáž a dodržovat pravidelnost, jinak není účinek téměř žádný
    • Eukalypt může být výrazně cítit z oblečení

Tento masážní balzám Enja Anti Cellulite od kvalitní renomované české firmy Dermacol jsem používala v kombinaci s dalšími prostředky na zpevnění pokožky, zejména se sprchovým gelem od té samé firmy. Masážní balzám má mléčnou konzistenci s výraznou mentolovo-cafrovou vůní. Vždy je nejlepší a také nejvíce účinné používat tento masážní balzám po sprchování. Vždy jsem jednou za čas prováděla takovouto zpevňující kůru, kdy jsem po osprchování gelem na zpevnění pokožky Enja od Dermacolu ihned po osušení aplikovala tento masážní balzám. Krouživými masírovacími pohyby se nanáší zejména na nejvíce postižené nebo ohrožené partie, tedy boky, hýždě, zadní části stehen a samozřejmě bříško. Tento masážní balzám mohou používat i nastávající maminky, ale POZOR až od 3 měsíce těhotenství, aby některé aktivní látky, které masáží pronikají přes pokožku do krevního oběhu nějak negativně neovlivnily vyvíjející se plod. Nejvýraznější látkou jsou právě eukalyptové silice, které zejména po sprchování, kdy jsou v kůži póry otevřené, mají nejvýraznější účinek a nejvíce v tu chvíli napomáhají k maximální cirkulaci krve a tím vlastně dochází ke zlepšení pevnosti podkoží a jojobový olej zase kůži intenzivně zjemňuje. Po masáži cítíte výrazné, ale příjemné mentolové svědění a kůže je i vizuálně prokrvená, místy může být i teplejší, což je právě způsobeno výrazným lokálním prokrvením. Stejně jako všechny ostatní prostředky na zpevnění kůže ale nejsou samospasitelné, pokud není dodržována vhodná životospráva, zejména příjem dostatku tekutin, je potřeba se hýbat a tyto kosmetické přípravky používat pravidelně, což si vzhledem k jejich vyšší pořizovací ceně můžeme málokterá dovolit. Takže víceméně, jsme si občas udělala radost takovou dvouměsíční pěstící kůrou a když jsem opravdu dbala na pravidelnost a to jsem si masírovala pokožku jen jednou denně, tak po zhruba dvou týdnech používání byla kůže příjemně vláčná a na dotek jakoby pevnější, takže pak ty nepříjemné dolíčky s celulitidou nebyly tolik patrné, ale nikdy nezmizely úplně. Přesto mohu tento masážní balzám jako jeden z kvalitnějších doporučit jako výbornou osvěžující kůru pro tělo i ducha. :-)

• má dobrou ne moc řídkou konzistenci
    • příjemně voní
    • dobře se roztírá a vsakuje, nedělá pocit mastné pokožky
    • dá se kombinovat s ostatními přípravky od Dermacolu
    • kůže je po pár dnech hladší, pevnější, jemnější
    • nefunguje tak, že celulitida zmizí, ale to od těchto přípravků ani nečekejte

Přípravky Enja mám velmi ráda, doporučuji, vyzkoušejte. Cenově jsou příznivé, zlepšení kvality pleti nastává už po pár dnech používání.